Klimatizace a tepelná čerpadla Česká Lípa

Na Českolipsku také žijí lidé, kteří vyhledávají vhodné úsporné zdroje vytápění, jako jsou tepelná čerpadla. Poptávají i chladicí systémy a mrazící boxy.

Klimatizace a tepelná čerpadla Česká Lípa

Česká Lípa, město na řece Ploučnici, se nachází v údolí mezi Lužickými horami, Českým středohořím a Ralskou pahorkatinou, kde se v letním období udržuje teplý vzduch, který tu za tropických veder vytváří mnohdy nesnesitelné klima. Právě proto tu má své opodstatnění klimatizace v České Lípě. Díky montáži klimatizace v České Lípě si tu mohou lidé dovolit lépe spát a pak přes den čelit nepříjemnému vedru. Na Českolipsku je ovšem zájem i o další chladící zařízení a také o teplovodní systémy, jako jsou tepelná čerpadla v České Lípě či podlahová vytápění, případně o vzduchotechniku od renomovaných tuzemských nebo zahraničních firem.

Naše společnost instaluje veškeré tyto systémy na klíč pro soukromou i komerční oblast, kam patří jak bytové a rodinné domy, tak i hotely, penziony, restaurace, obchodní centra, výrobní a skladové provozy, sportoviště, zdravotnická zařízení atd. Pro zákazníka to znamená, že pro něj odpadají starosti o zajištění projektové dokumentace, demontáže starého nefunkčního zařízení, montáže nového výrobku, jeho zprovoznění, a také odvozu odpadu. Postaráme se i o proškolení obsluhy a

zajištění záručního i pozáručního servisu klimatizace v České Lípě a jsme připraveni řešit i opravu klimatizace v České Lípě. Vyřizujeme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci.

objednat