Tepelná čerpadla

Mít doma tepelné čerpadlo může znamenat značnou úsporu za energie v rámci vytápění rodinného domu či jiného prostředí. Je to také velmi komfortní vytápění.

Tepelná čerpadla

Poptáváte úsporný způsob vytápění rodinného domu, rekreační chaty, firemní provozovny, obchodu, skladu, výrobního prostoru, sportoviště a dalších prostředí, kde je zapotřebí udržet běžnou pokojovou teplotu po celý rok? Pak máte celou řadu možností, ovšem mezi nimi naleznete pouze dvě, která jsou bezkonkurenčně nejúspornější. A sice topení dřevem a tepelná čerpadla.

Topit dřevem je ale poměrně pracné a navíc musíte být stále přítomni a sledovat proces hoření, i s ohledem na nebezpečí vzniku nekontrolovaného požáru, což ovšem u tepelného čerpadla odpadá.

Jsme společnost, která zajišťuje instalaci, servis i opravy tepelných čerpadel, a jsme vám k dispozici i v případě, že prozatím váháte a chcete zjistit bližší informace o těchto zařízeních, o jejich jednotlivých typech, například země/voda, vzduch/voda atd., a nejste si jisti, jak velké finanční úspory to přinese, a zda se vám vaše investice vyplatí. Jsme připraveni odpovídat na vaše věcné otázky a navrhnout vám řešení přímo na míru.

Proč tepelné čerpadlo

Nízké provozní náklady

Jednoduchá obsluha

Státem dotované vytápění

Levnější sazba elektřiny

Pohodlné řešení

Šetrné k prostředí

Čerpadla, která instalujeme

Tepelná čerpadla Daikin

Tepelná čerpadla Airwell

Tepelná čerpadla Viessmann

Tepelná čerpadla Panasonic

objednat