Klimatizace

Mít doma klimatizaci není již mnoho let žádný luxus, ale spíše jde o běžný standard. Klimatizace chrání před úpalem a před stresem z extrémních veder.

Klimatizace

Naše země se nachází v mírném zeměpisném pásmu, což znamená, že se tu střídají čtyři roční období. Na jednu stranu je to dobře, alespoň se tu necítíme neustále jako ve skleníku a přichází přirozený cyklus klimatických změn, ovšem jakmile v létě teploty překročí tropické hodnoty, není to nic příjemného, protože v takových podmínkách se špatně spí, odpočívá, pracuje, a dokonce i tráví potrava.

Můžeme si však vypomáhat klimatizací. Ta srazí extrémní teplotní hranici na únosnou mez, ale to není vše, co dovede. Můžeme s ní i přitápět v době, kdy ještě není přímo topná sezóna, ale teploty v místnosti jsou nedostačující k tomu, abychom se uvnitř v těchto prostorách cítili příjemně. Klimatizace nám vlastně udržuje ideální teplotní rozmezí tak, jak by to mělo být, a to jak v obytném prostředí, tak i v komerčních prostorách, kam patří například výroba a sklady, restaurace, penziony a hotely, obchody či úřady.

Mít doma klimatizaci tedy neznamená, že ji využijeme jen týden v roce, můžete ji zaměstnat častěji, ale hlavně ji máte, a víte, že když bude třeba, pouze ji jednoduše uvedete do provozu dálkovým ovladačem.

Montujeme klimatizace do rezidenčních objektů s následným servisem:

Daikin - HCE partner

Samsung - Montáž a servis

Mitsubishi - Montáž a servis

Airwell - Montáž a servis

Gree - Montáž a servis

objednat