Klimatizace a tepelná čerpadla Chlumec nad Cidlinou

Abyste nedopadli jako sedláci u Chlumce nad Cidlinou, měli byste pomýšlet i na svůj tepelný komfort, například s ohledem na klimatizaci a tepelné čerpadlo.

Klimatizace a tepelná čerpadla Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou se sice nachází na soutoku říček Cidliny a Bystřice, ale největší vliv na tamní klima má řeka Labe a Polabská nížina. Polabí je jednou z nejteplejších oblastí ve středu Evropy, a uhodí-li tropická letní vedra, saháme po ovladači klimatizace v Chlumci nad Cidlinou. Poptávka na montáž klimatizace v Chlumci nad Cidlinou je tedy zcela logickou ochranou před úpalem. Lidé tu ovšem poptávají i montáže tepelných čerpadel v Chlumci nad Cidlinou, s nimiž lze v chladných letních dnech naopak přitápět, ale samozřejmě topit i v zimě.

Naše společnost se kromě těchto systémů zabývá i instalací a servisem dalších chladících, mrazících a teplovodních zařízení, a postará se i o montáž podlahového vytápění ve všech typech objektů, tedy v obytných prostorách i v komerční a výrobní sféře, například v obchodních centrech, výrobních halách, skladových prostorách, v hotelích, restauracích, ve výstavních síních atp. Zajistíme i požadavky na montáž vzduchotechniky od renomovaných tuzemských či zahraničních výrobců.

Provádíme instalace na klíč, od projektu přes demontování starého zařízení, odvoz odpadu až po montáž a zprovoznění zařízení, zaškolení obsluhujícího personálu a záruční a pozáruční servis klimatizace v Chlumci nad Cidlinou. Postaráme se i o opravu klimatizace v Chlumci nad Cidlinou.

objednat