Klimatizace a tepelná čerpadla Doksy

Klimatizovaný vzduch a vytápění objektu tepelným čerpadlem ocení i lidé na březích Máchova jezera v Doksech. Je to oblíbená rekreační lokalita.

Klimatizace a tepelná čerpadla Doksy

Obec Doksy na Českolipsku, na břehu Máchova jezera, patří k vyhlášeným rekreačním lokalitám již od doby socialismu. Mnoho rekreantů tu poptává nejen ubytování, ale i komfort. Jestliže je jim nabídnut spolu s klimatizací v Doksech, mohou si tamní pobyt oblíbit tak, že jej rádi zopakují i v budoucnu. Montáž klimatizace v Doksech, případně také instalace tepelného čerpadla v Doksech, které je ideální i pro přitápění obytných prostor v chladnějších dnech, je činnost, kterou se zabývá naše společnost.

Provádíme montáže tepelných čerpadel a dalších mrazících a chladících zařízení a teplovodních systémů včetně podlahového vytápění na klíč, a také montáže vzduchotechniky od renomovaných zahraničních a tuzemských výrobců, a to jak v obytných prostorách, tak i v komerčních objektech, jako jsou hotely a penziony, restaurace, výrobní provozy a sklady, obchodní centra, sportoviště atd. Bereme si na starost vše, aby zákazník nemusel nic řešit na vlastní pěst, to znamená zajistíme projektovou dokumentaci, demontáž starého zařízení (je-li třeba), dopravu materiálu a technologií, montáž a zprovoznění nového systému a zaškolení obsluhy.

Součástí naší práce je i záruční a pozáruční servis klimatizace v Doksech a v případě závady řešíme i opravu klimatizace v Doksech. Vyřídíme za vás i požadavky na státní Kotlíkovou dotaci a dotaci Zelená úsporám.

objednat