Klimatizace a tepelná čerpadla Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou patří k nejkrásnějším oblastem díky Jizerským horám. Poklidný život tamních obyvatel tu zajišťují i klimatizace a tepelná čerpadla.

Klimatizace a tepelná čerpadla Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou je překrásné město na úpatí Jizerských hor, je to vyhlášená rekreační lokalita, kam lidé míří, aby se zbavili stresu. K tomu ovšem přispívá i tepelný diskomfort, tedy v létě tropická vedra a v zimě silné mrazy. Jestliže ovšem přistoupíte na montáž klimatizace v Jablonci nad Nisou, a připojíte k tomu i instalaci tepelného čerpadla v Jablonci nad Nisou, budete mít k dispozici maximální tepelný komfort a úsporný topný systém, který lze ještě vylepšit podlahovým topením.

Instalací klimatizace v Jablonci nad Nisou, a spolu s tím i montáží dalších chladících, mrazících a teplovodních zařízení, případně vzduchotechniky od renomovaných tuzemských či zahraničních výrobců, se zabývá naše společnost. Máte-li zájem ji vidět naživo přímo v provozu, můžete navštívit náš Showroom v Mladé Boleslavi, kde se představí technika od výrobce Daikin.

Klademe si za cíl oslovit zákazníky prací na klíč v soukromých i komerčních objektech, kam patří sklady a výrobní provozy, obchody, hotely a penziony, restaurace, sportoviště atp. Postaráme se o projektovou dokumentaci, odmontujeme staré nefunkční zařízení, nainstalujeme nové, a proškolíme obsluhující personál. Zákazníci se nestarají ani o odvoz odpadu a přepravu materiálu i technologií. Zajistíme i státní dotaci Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci a samozřejmostí je záruční a pozáruční servis klimatizace v Jablonci nad Nisou a případná oprava klimatizace v Jablonci nad Nisou.

objednat