Klimatizace a tepelná čerpadla Jičín

Mít doma klimatizaci a tepelné čerpadlo není nic nezvyklého. Lidé si zkrátka chtějí zlepšit život, a tedy i tepelný komfort v průběhu celého kalendářního roku.

Klimatizace a tepelná čerpadla Jičín

Klimatizace v Jičíně není ojedinělý jev, již dávno neplatí, že se montáž klimatizace v Jičíně prováděla pouze ve velkých firmách a za socialismu ve státních podnicích. Dnes je to již běžný standard a nejlepší ochrana před úpalem a diskomfortem zejména v období letních tropických veder. V Jičíně ovšem zákazníci poptávají i další výrobky z odvětví teplovodních systémů, chladících a mrazících zařízení a vzduchotechnických jednotek od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců, velké oblibě se dnes těší například úsporný systém vytápění v podlaze a tepelná čerpadla v Jičíně.

Naše společnost zajišťuje dodávky těchto zařízení na klíč pro rodinné i bytové domy a také pro komerční prostory, jako jsou obchody, výroba a sklady, hotely, penziony, restaurace, sportoviště atd. To obnáší administrativní i technické záležitosti počínaje projektem a demontáží starého nefunkčního zařízení až po montážní práce na novém zařízení, jeho zprovoznění a zaškolení obsluhy. Postaráme se o záruční i pozáruční servis klimatizace v Jičíně, a je-li třeba, řešíme i opravu klimatizace v Jičíně.

Kdo má zájem, může požádat o vyřízení státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkové dotace, a kdo chce zařízení vidět v provozu, může navštívit náš Showroom v Mladé Boleslavi, kde se představí zařízení od výrobce Daikin.

objednat