Klimatizace a tepelná čerpadla Kolín

Kolín se nachází v Polabské nížině, která patří k nejteplejším oblastem v Evropě. Proto má také význam zvažovat tu montáž klimatizace či tepelného čerpadla.

Klimatizace a tepelná čerpadla Kolín

Mít klimatizaci v Kolíně, anebo zajistit vytápění rodinných domů tepelnými čerpadly v Kolíně, případně vybudovat velmi úsporné a komfortní podlahové topení, již není utopií a vzdáleným snem, který si ve svých představách malovali lidé za socialismu. V současné době představuje chladicí technika, vzduchotechnika a teplovodní systémy jeden ze standardů běžného vybavení objektů rezidenční i komerční sféry.

Naše společnost zajišťuje komplexní instalace na klíč těchto zařízení a postará se i o všechny potřebné návazné úkony tak, aby měl zákazník k dispozici plně funkční a spolehlivé řešení podle jeho konkrétních požadavků. Co si pod tím představit, a jak taková realizace probíhá?

Montáži klimatizace v Kolíně či montáži jiných systémů, jako je například soustava mrazicích boxů, anebo podlahové vytápění či odvětrávání komerčních, výrobních i privátních prostor, předchází vypracování projektové dokumentace a demontáž stávajícího nefunkčního či kapacitně nedostačujícího zařízení a jeho ekologická likvidace. Samozřejmostí je i zajištění všech logistických operací, což někdy obnáší i přepravu velkých a těžkých komponentů.

Následuje montáž nového zařízení, na níž navazuje uvedení systému do provozu a zaškolení obsluhujícího personálu. Proškolení všech osob, které s ním přijdou do styku, je důležité, aby bylo zařízení používáno v souladu s jeho provozními parametry. Správná obsluha poměrně složitých systémů je zásadní jak z technického hlediska, tak i s ohledem na bezpečnost a zamezení úrazů nebo nebezpečí vzniku požáru.

Součástí instalace chladicích a teplovodních systémů a vzduchotechniky je také zajištění záručního a pozáručního servisu klimatizace v Kolíně, starost o opravu klimatizace v Kolíně, a samozřejmě se to týká všech námi instalovaných zařízení a prvků, které si objednává zákazník z privátní i komerční sféry, kam patří nejen rodinné a bytové domy, ale i výrobní a skladové prostory, obchodní centra, sportoviště, hotely a penziony, restaurace, výstavní síně a galerie, muzea či zdravotnická zařízení. Postaráme se i o vyřízení státních dotací Zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

objednat