Klimatizace a tepelná čerpadla Kralupy nad Vltavou

Mít tepelné čerpadlo nebo klimatizaci v Kralupech nad Vltavou není nic luxusního. Dnes už se jedná o běžný standard vybavení rodinných domů i firem.

Klimatizace a tepelná čerpadla Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou se nachází na okraji Polabí, což je jedna z nejteplejších oblastí České republiky. Právě zde se velmi dobře uplatní montáž klimatizace v Kralupech nad Vltavou, která se postará o dostatečný tepelný komfort. Klimatizace v Kralupech nad Vltavou však není jediné zařízení, které tu lidé poptávají, velký zájem je i o tepelná čerpadla v Kralupech nad Vltavou, a také o vzduchotechniku v obytných i výrobních či skladových prostorách, anebo o mrazící boxy a teplovodní systémy, kam patří i velmi oblíbené podlahové topení.

Naše společnost zajišťuje komplexní montáž a servis těchto zařízení, a to doslova na klíč pro soukromou i komerční sféru, kam patří například hotely a penziony, restaurace, výrobní a skladové prostory, obchodní centra či sportoviště. To znamená, že se postaráme o projektovou dokumentaci, demontáž stávajícího zařízení, jeho odvoz a ekologickou likvidaci, zařízení zprovozníme a samozřejmě proškolíme osoby, které budou systémy obsluhovat. Máme na starosti i opravu klimatizace v Kralupech nad Vltavou a zajišťujeme ji v rámci záručního nebo pozáručního servisu klimatizace v Kralupech nad Vltavou. Vyřídíme za vás i státní podporu v rámci dotací Zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

objednat