Klimatizace a tepelná čerpadla Mělník

V Mělníku vás mohou zastihnout letní tropy velmi intenzivně, proto se vyplatí alespoň uvažovat ve vašem domě nebo v provozovně o montáži klimatizace.

Klimatizace a tepelná čerpadla Mělník

V Mělníku dozrává na zámeckých svazích vinná réva a daří se jí tam proto, že je to jedna z nejteplejších oblastí v republice. A právě tam je vhodné místo pro montáž klimatizace v Mělníku. Dostatečně teplý vzduch v Polabské nížině je také ideální pro instalaci tepelných čerpadel v Mělníku, a svým způsobem může snížit náklady i u podlahového vytápění. Všechny tyto systémy instaluje naše společnost na klíč. Bereme si na starost veškerá teplovodní a chladící zařízení a také dle potřeby i vzduchotechniku v komerčních i rezidenčních prostorách, tedy například v rodinných a bytových domech, ve skladech a výrobních provozech, v obchodních centrech, na úřadech, na sportovištích, ve školách, ve zdravotnických zařízeních, ve výstavních síních a galeriích atd.

A jak taková klimatizace v Mělníku může vypadat, zjistíte v nedaleké Mladé Boleslavi, kde se nachází náš Showroom, v němž se představí zařízení od výrobce Daikin.

Naše společnost provádí instalace všech vyjmenovaných zařízení na klíč. Postaráme se o projektovou dokumentaci, veškerou logistiku, demontáž stávajícího a montáž nového zařízení, a proškolíme obsluhující personál. Vyřizujeme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis klimatizace v Mělníku a také případná oprava klimatizace v Mělníku.

objednat