Klimatizace a tepelná čerpadla Mimoň

Jaké výhody poskytuje tepelné čerpadlo a klimatizace, o tom se již přesvědčilo mnoho našich zákazníků. Mohou to být i lidé z Mimoně na Českolipsku.

Klimatizace a tepelná čerpadla Mimoň

Město Mimoň, na okraji překrásné Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj, je místo, kde působí naše společnost, která zajišťuje instalace tepelných čerpadel v Mimoni, a kromě dalších teplovodních systémů a chladicích zařízení včetně mrazicích boxů i montáž klimatizace v Mimoni.

Zabýváme se i oblíbeným podlahovým vytápěním a instalujeme do komerčních a privátních prostor vzduchotechnické jednotky od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců.

Veškerou činnost, nejen ohledně klimatizace v Mimoni, provádíme na klíč, to znamená, že se postaráme o demontáž stávajícího zařízení, o projektovou dokumentaci a montáž nového poptávaného systému, zajistíme logistické operace včetně odvozu starého nefunkčního výrobku a po zprovoznění namontovaného zařízení proškolíme obsluhující personál. Je samozřejmé, že zajišťujeme i opravy klimatizace v Mimoni v rámci záručního i pozáručního servisu klimatizace v Mimoni. Montáže a servis veškerých zařízení provádíme jak pro privátní objekty typu rodinných a bytových domů, tak i pro komerční sféru, kam patří například výroba a provoz, skladové prostory, restaurace, hotely, penziony, obchodní centra, úřady či sportovní zařízení.

Máte-li zájem, vyřídíme za vás i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci, a chcete-li se blíže seznámit s naším portfoliem, nabízíme možnost zhlédnout v Mladé Boleslavi v Showroom v provozu zařízení od výrobce Daikin.

objednat