Klimatizace a tepelná čerpadla Mladá Boleslav

Klimatizace a tepelná čerpadla či podlahová vytápění lidé poptávají i v Mladé Boleslavi. O tato zařízení roste zájem nejen kvůli finančním úsporám.

Klimatizace a tepelná čerpadla Mladá Boleslav

Poptáváte klimatizaci, tepelné čerpadlo v Mladé Boleslavi, mrazicí box či podlahové topení? A máte zájem navštívit nás v Showroom v Mladé Boleslavi, kde představujeme v provozu zařízení od výrobce Daikin?

Nejen klimatizace a tepelná čerpadla – naše společnost instaluje kromě klimatizací v Mladé Boleslavi a tepelných čerpadel i další teplovodní systémy a chladicí nebo mrazírenská zařízení. Zároveň se zabýváme činnostmi v souvislosti s montáží, servisem a opravami vzduchotechnických jednotek do průmyslových, komerčních i obytných prostor od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Nerozhoduje ani velikost zakázky, ani typ zákazníka, zda jde o jednotlivce nebo firemní subjekty.

Podlahové vytápění – v současné době je v řadách zákazníků velký zájem o podlahová topení, lidé zjišťují, že jim poskytují větší tepelný komfort, lépe rozložené teplo v místnosti, příjemný pocit na bosá chodidla a také jistou úsporu v nákladech na vytápění do rodinného rozpočtu. Montáže, servis a opravy podlahového vytápění také naleznete v nabídce naší pracovní činnosti.

Montáž probíhá na klíč – jak si montáž klimatizace v Mladé Boleslavi a dalších zařízení na klíč představit? Vždy se začíná kontaktem se zákazníkem, rozvahou, rozmyslem a návrhem vhodného typu zařízení, načež se toto pak zakotví do projektové dokumentace. Následuje demontáž stávajícího nefunkčního zařízení, pokud se v místě nachází, a je třeba jej odstranit, a pak už se může přikročit k montáži samotného poptávaného výrobku. Součástí prací na klíč je i kompletní zajištění přepravy materiálu, technologií i odpadu, o to se samozřejmě zákazník také nestará. Na závěr přichází zprovoznění zařízení a zaškolení obsluhujícího personálu a vyřizování Kotlíkové dotace a dotace Zelená úsporám.

Servisní práce – předáním zařízení do užívání naše péče o zákazníky nekončí, staráme se o záruční a pozáruční servis klimatizace v Mladé Boleslavi a samozřejmostí je i zajištění oprav klimatizace v Mladé Boleslavi.

Soukromá i komerční oblast – veškerá zařízení instalujeme pro rezidenční nemovitosti i pro komerční prostory, kam patří sklady a výrobní haly, provozovny, obchodní centra, hotely a penziony, restaurace, školy, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.

objednat