Klimatizace a tepelná čerpadla Mnichovo Hradiště

Naše společnost se zabývá montáží a servisem teplovodních a chladících systémů včetně klimatizací a tepelných čerpadel. Působíme i v Mnichově Hradišti.

Klimatizace a tepelná čerpadla Mnichovo Hradiště

Bydlet a žít v Mnichově Hradišti by vám mohli mnozí závidět, neboť se nachází na okraji velmi malebného Českého ráje. Předmětem obdivu by se mohla stát i vaše klimatizace v Mnichově Hradišti, která vám v domě společně s tepelným čerpadlem v Mnichově Hradišti a také s podlahovým topením zajistí komfort a poskytne úsporný systém vytápění.

Naše společnost se kromě montáží klimatizací v Mnichově Hradišti zabývá i instalací dalších chladících zařízení a teplovodních systémů a bere si na starost i odvětrávání v rámci vzduchotechnických jednotek v privátní i komerční sféře.

Montáže veškerých systémů provádíme na klíč do privátních prostor, jako jsou rodinné domy, bytové domy či rekreační objekty, a také do komerční sféry, tedy například pro hotely a penziony, obchodní centra, sportoviště, školy, zdravotnická zařízení, či výrobní a skladové prostory. Instalace začíná projektem a pokračuje přes přes demontáž nefunkčního zařízení a montáž nového systému až po proškolení obsluhy a vyřízení státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

Každí zařízení se však může porouchat, proto řešíme jak záruční, tak i pozáruční servis klimatizace v Mnichově Hradišti, a ke každé opravě klimatizace v Mnichově Hradišti přistupujeme zodpovědně.

objednat