Klimatizace a tepelná čerpadla Neratovice

I v Neratovicích se vám může hodit ve vašem domě nebo ve firmě tepelné čerpadlo nebo klimatizace, případně odvětrávání vzduchotechnickou jednotkou.

Klimatizace a tepelná čerpadla Neratovice

Neratovice je město na Labi v Polabské nížině a Polabí je, podobně, jako Pálava na jihu Moravy, nejteplejší oblastí v republice, kde se dobře daří Vinné révě. V teplých oblastech ale také lidé trpí vlivem extrémních veder, a proti nim účinně bojuje klimatizace v Neratovicích. Naše společnost se zabývá nejen montáží klimatizace v Neratovicích, ale provádí i instalace tepelných čerpadel v Neratovicích, a reaguje na poptávku zákazníků ohledně veškerých teplovodních systémů a chladících zařízení včetně mrazících boxů a podlahového vytápění, a také řešení odvětrávání pomocí vzduchotechniky pro rodinné a bytové domy, ale i pro komerční oblast, kam patří výrobní provozovny a sklady, obchodní centra, úřady, školy, zdravotnická zřízení, sportoviště, penziony a hotely atd.

Veškeré práce probíhají na klíč a zákazník se nestará o nic, s výjimkou situace, kdy se zúčastní školení pro obsluhu zařízení a zajištění jeho bezchybného provozu. Instalace na klíč obnáší projektovou dokumentaci, demontáž nefunkčního starého zařízení a montáž nového systému, zajištění přepravy zařízení na místo instalace a odvozu odpadu, a již zmíněné proškolení pověřeného obsluhujícího personálu. Servis klimatizace v Neratovicích je samozřejmostí, a to záruční i pozáruční, a stejně tak i zajišťování oprav klimatizace v Neratovicích.

V případě zájmu vyjednáme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci.

objednat