Klimatizace a tepelná čerpadla Nová Paka

Klimatizace a tepelná čerpadla dnes významně přispívají ke komfortu bydlení i pracovního procesu na mnoha místech v republice. Týká se to i Nové Paky.

Klimatizace a tepelná čerpadla Nová Paka

Poptávat klimatizaci v Nové Pace je dnes stejně samozřejmé, jako mít doma automobil. Chránit se v oblasti Podkrkonoší proti nástupu letních veder je přirozené, a stejně přirozené je pídit se po úsporném zdroji vytápění, kam patří tepelná čerpadla v Nové Pace. Požádat o montáž klimatizace v Nové Pace můžete i naši společnost, zabýváme se instalací těchto zařízení společně s dalšími chladícími a teplovodními systémy a vzduchotechnickými jednotkami na klíč od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců.

Instalace na klíč znamená, že vytvoříme projektovou dokumentaci, demontujeme staré nefunkční zařízení (pokud tam je), zajistíme veškeré logistické operace včetně odvozu odpadu k ekologické likvidaci, namontujeme a zprovozníme nové zařízení a proškolíme obsluhující personál. Instalaci veškerých zařízení provádíme v soukromém i komerčním sektoru, jako jsou výrobní provozy, sklady, restaurace, penziony a hotely, zdravotnická zařízení, sportoviště, školy atp.

Zároveň se postaráme o záruční a pozáruční servis klimatizace v Nové Pace a bereme si na starost i případné opravy klimatizace v Nové Pace. Dokážeme vyřídit i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci.

objednat