Klimatizace a tepelná čerpadla Nový Bor

I v podhůří Lužických hor v Novém Boru mohou lidé zažívat dostatečný teplotní komfort, zajištěný splitovou klimatizací a tepelným čerpadlem.

Klimatizace a tepelná čerpadla Nový Bor

Nový Bor je město na úpatí Lužických hor, malebného pohoří na severu Čech. Proslavil jej zejména sklářský průmysl a dnes jej mohou proslavit i průkopníci, kteří se tu snaží zlepšit životní úroveň obyvatel montáží klimatizace v Novém Boru, anebo velmi poptávaného úsporného systému vytápění tepelnými čerpadly v Novém Boru a podlahovým vytápěním.

Naše společnost instaluje tyto systémy na klíč v soukromém i komerčním sektoru, tedy například v obchodních centrech, v hotelích a penzionech, na sportovištích, na úřadech, ve školách, ve výrobních a skladových halách, a zároveň se stará i o záruční a pozáruční servis klimatizace v Novém Boru a zajišťuje veškeré opravy klimatizace v Novém Boru.

Co vlastně obnáší instalace klimatizace v Novém Boru a všech ostatních teplovodních systémů a chladících zařízení, případně odvětrávacích vzduchotechnických jednotek od renomovaných firem z tuzemska či ze zahraničí?

Postaráme se o projektovou dokumentaci, zajistíme demontáž nefunkčního starého zařízení, namontujeme nové, zprovozníme jej a zaškolíme obsluhující personál. Bereme si na starost i logistické operace přepravy všech dílů a odvoz odpadu k ekologické likvidaci. Zajistíme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci.

objednat