Klimatizace a tepelná čerpadla Nymburk

Když v Nymburce udeří letní vedra, a nemáte k dispozici klimatizaci, bude pro vás toto období mimořádně náročné. V Polabí je totiž v létě velmi teplo.

Klimatizace a tepelná čerpadla Nymburk

Město Nymburk na řece Labi v srdci Polabské nížiny se řadí mezi místa s nejteplejším podnebím ve střední Evropě. A právě zde se velmi dobře uplatní klimatizace v Nymburce. Kdo se zaměří na montáž klimatizace v Nymburce, vyhne se tu nebezpečí vzniku úpalu a kolapsových stavů, což ocení zejména chronicky nemocní lidé. Svůj význam tu má i montáž tepelných čerpadel v Nymburce, čímž se zas šetří náklady na vytápění v chladnějším období roku.

Naše společnost se specializuje na instalace chladících zařízení a teplovodních systémů, zabývá se i montáží vzduchotechnických jednotek pro komerční a bytový sektor a montujeme také stále více oblíbená podlahová vytápění. Veškeré práce probíhají na klíč jak v bytových a rodinných domech, tak i v obchodních centrech, výrobních provozech a skladech, v restauracích, hotelích, penzionech či sportovních zařízeních. Co to pro vás znamená?

Postaráme se o demontáž a odvoz starého poškozeného či nefunkčního zařízení, na základě námi vytvořené projektové dokumentace namontujeme nové zařízení, zprovozníme jej a zaškolíme příslušné osoby, které jej budou obsluhovat. Zajistíme i záruční a pozáruční servis klimatizace v Nymburce, bereme si na starost opravy klimatizace v Nymburce a vyřídíme za vás Kotlíkovou dotaci nebo dotaci Zelená úsporám.

A máte-li zájem zhlédnout, jak tato zařízení vypadají a fungují, přijeďte se za námi podívat do Showroom v Mladé Boleslavi na představení systémů od výrobce Daikin.

objednat