Klimatizace a tepelná čerpadla Poděbrady

Abyste se v lázeňském městě na Labi cítili opravdu jako v rajské oáze, měli byste pomýšlet i na dostačující tepelný komfort zajištěný klimatizací.

Klimatizace a tepelná čerpadla Poděbrady

Lázně Poděbrady jsou proslulé svým atraktivním prostředím a velmi teplým podnebím v centru Polabské nížiny. Když ovšem v Polabí udeří tropická vedra, bývá tu pobyt nesnesitelný, a tehdy přichází na pomoc klimatizace v Poděbradech. Mít doma klimatizaci již dávno není nic nadstandardního a luxusního, montáž klimatizace v Poděbradech je celkem běžná záležitost, a totéž platí i o montáži tepelných čerpadel v Poděbradech, o jejichž existenci je dnes velká poptávka.

Naše společnost zajišťuje montáže teplovodních a chladících systémů a zabývá se i podlahovým vytápěním bytových i komerčních prostor, průmyslových objektů a skladů, hotelů, restaurací, obchodních center, sportovišť, úřadů, zdravotnických zařízení či škol. Zaměřujeme se i na odvětrávání pomocí vzduchotechniky od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců.

Veškeré práce probíhají na klíč, počínaje projektem přes demontáž nefunkčního zařízení a montáž nového systému až po zprovoznění a zaškolení příslušných osob. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis klimatizace v Poděbradech a řešíme i případné opravy klimatizace v Poděbradech. Zajistíme i státní dotace Zelenou úsporám a Kotlíkovou dotaci.

objednat