Klimatizace a tepelná čerpadla Přelouč

Instalace tepelného čerpadla a klimatizace v Přelouči má svůj platný význam jako v každém jiném městě v republice. Poptávají je firmy i jednotlivci.

Klimatizace a tepelná čerpadla Přelouč

Přelouč je město na Labi v Polabské nížině, kde se výrazným způsobem projevuje vliv vysokých letních teplot. Polabí patří k nejteplejším oblastem v Evropě a zasáhne-li tamní krajinu vlna tropických veder, pak je tu klimatizace v Přelouči namístě. Montáž klimatizace v Přelouči však není jediný chladící či naopak teplovodní systém, který tu lidé poptávají, velký zájem je i o tepelná čerpadla v Přelouči, a pak také o vzduchotechnické jednotky od renomovaných firem z tuzemska či ze zahraničí. Instalujeme do všech těchto míst také stále více oblíbená podlahová vytápění.

Naše společnost nabízí veškeré instalace na klíč v soukromém i komerčním sektoru, například ve skladech, ve výrobě, v obchodních centrech, restauracích, hotelích či penzionech. Zaměříme se nejprve na projektovou dokumentaci a odstraníme stávající nefunkční či zastaralé zařízení. Na jeho místo pak namontujeme nový výrobek. Po jeho zprovoznění zaškolíme obsluhující personál a od této chvíle se staráme i o záruční a pozáruční servis klimatizace v Přelouči a také o havarijní zásahy v rámci oprav klimatizace v Přelouči.

Pro zákazníka vyjednáme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci. A máte-li zájem vidět zařízení v běhu přímo na místě, přijeďte se za námi podívat do Mladé Boleslavi, kde je Showroom s instalovaným systémem od firmy Daikin.

objednat