Klimatizace a tepelná čerpadla Říčany

Říčany jsou město, kde roste poptávka po klimatizacích, tepelných čerpadlech, podlahovém vytápění a dalších teplovodních a chladících systémech.

Klimatizace a tepelná čerpadla Říčany

Klimatizace v Říčanech chrání organismus před úpalem a přispívá k lepšímu spánku a celkové osobní pohodě. Přitom montáž klimatizace v Říčanech nepatří k nadstandardním úkonům v domácnostech ani v komerční sféře, je to dnes již velmi rozšířené zařízení, stejně jako tepelná čerpadla v Říčanech, o která je obrovský zájem díky vysokým cenám energií na trhu.

Naše společnost se zabývá instalací těchto systémů na klíč ve všech typech prostor, počínaje bytovými domy a konče výrobními provozy, sklady, obchodními centry, hotely či penziony, a řeší i zákaznické poptávky ohledně dalších chladících, mrazících a teplovodních zařízení, včetně podlahového vytápění, které taktéž přispívá k úspornějšímu a komfortnějšímu způsobu vytápění. Zajišťujeme také odvětrávání bytových i komerčních prostor pomocí vzduchotechnických jednotek.

Instalace na klíč obnáší vytvoření projektu, demontáž nefunkčního zařízení, je-li zapotřebí, namontování nového systému, odzkoušení a uvedení do provozu a proškolení obsluhujícího personálu. Samozřejmostí by měl být, a také je, záruční a pozáruční servis klimatizace v Říčanech, a dle potřeby i oprava klimatizace v Říčanech. Součástí prací na klíč je i vyřízení Kotlíkové dotace a dotace Zelená úsporám.

objednat