Klimatizace a tepelná čerpadla Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem je město v Polabské nížině, kde má svůj značný význam i zabezpečení před letními tropy. Poslouží k tomu také splitová klimatizace.

Klimatizace a tepelná čerpadla Roudnice nad Labem

Polabí je oblast, kde se dobře daří zemědělským plodinám, protože je zde potřebné teplo a dlouhý sluneční svit. To je ale pro toho, kdo nemá k dispozici klimatizaci v Roudnici nad Labem, špatná zpráva. Montáž klimatizace v Roudnici nad Labem je dnes ale naštěstí poměrně standardní situace, a podobné je to i s montáží tepelných čerpadel v Roudnici nad Labem, které jsou dnes považovány za jeden z nejúspornějších způsobů vytápění rodinných domů i komerčních prostor.

Naše společnost se těmito činnostmi zabývá již řadu let, a to formou výstavby na klíč v obytných prostorách i v komerční sféře, jako jsou obchody, výroba, sklady, sportoviště, hotely atd. Kromě těchto zařízení instalujeme i další chladírenská i mrazírenská zařízení, vzduchotechniku a teplovodní systémy od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců.

Montáže na klíč obnáší vytvoření projektové dokumentace, odstranění stávajícího nefunkčního zařízení, namontování nového zařízení, jeho zprovoznění a zaškolení obsluhujícího personálu. Bereme si na starost jak záruční, tak i pozáruční servis klimatizace v Roudnici nad Labem, a je-li třeba, pak i opravu klimatizace v Roudnici nad Labem. Postaráme se i o vyřízení dotací Zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

objednat