Klimatizace a tepelná čerpadla Semily

Oblast Českého ráje může být ještě více atraktivní, když se tu postaráte o sebe a své ubytované hosty zajištěním tepelného komfortu skrze klimatizaci.

Klimatizace a tepelná čerpadla Semily

Semily je okresní město v Českém ráji a tamní příroda láká statisíce turistů na dovolenkové pobyty rok co rok. Ovšem jestliže udeří letní tropy, táhne nás to spíše k vodě, anebo tam, kde se můžeme zchladit i jinak, například v klimatizovaném prostředí. Mít klimatizaci v Semilech není nic neobvyklého, montáž klimatizace v Semilech poptává řada firem v komerční sféře, jako jsou obchody, sklady, výroba, zdravotnická zařízení, hotely či penziony, ale i majitelé rodinných domů či bytů, a mnoho zákaznických požadavků také směřuje k tepelným čerpadlům v Semilech, která dnes patří k nejúspornějším systémům vytápění.

Naše společnost si klade za cíl zajistit montáže těchto i dalších teplovodních systémů a chladících a mrazírenských zařízení v bytových i komerčních prostorách na klíč. V případě zájmu zajistíme i montáž odvětrávání vzduchotechnikou od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Postaráme se o veškeré práce počínaje projektem a demontováním nefunkčního zařízení a konče montáží a uvedením do provozu nového zařízení a proškolením obsluhy.

Samozřejmostí je vždy záruční i pozáruční servis klimatizace v Semilech, a také případné opravy klimatizace v Semilech. Vyřizujeme i státní Kotlíkovou dotaci a dotaci Zelená úsporám.

Máte-li zájem vidět, jak pracuje instalované zařízení, můžete navštívit v Mladé Boleslavi náš Showroom s instalovaným systémem od výrobce Daikin.

objednat