Klimatizace a tepelná čerpadla Tanvald

Krásu Jizerských hor můžete v Tanvaldu obdivovat jako místní obyvatelé nebo hosté i v klimatizovaném prostředí, anebo s vytápěním tepelným čerpadlem.

Klimatizace a tepelná čerpadla Tanvald

Tanvald a okolí je oblíbená rekreační oblast v Jizerských horách, kam se sjíždí rekreanti v průběhu celého roku, kteří tu také poptávají ubytování s patřičným komfortem – s klimatizací. Zájem o instalaci klimatizace nebo tepelného čerpadla však roste i mezi místními obyvateli.

Naše společnost se zabývá montáží klimatizace v Tanvaldu na klíč v soukromé i komerční sféře, například v rodinných a bytových domech, v obchodech, restauracích, ve výrobních a skladových prostorách, ve zdravotnických zařízeních či v hotelích a penzionech. Co tím máme na mysli? V první řadě se postaráme o vypracování projektové dokumentace a odstraníme staré zařízení – pokud tu je, a není možné jej nadále provozovat. Poté se již pustíme do montáže nového zařízení, a následuje odzkoušení, uvedení do provozu a proškolení obsluhujícího personálu, tedy zřejmě vás osobně.

Montáže klimatizace v Tanvaldu, ale i dalších chladících nebo mrazírenských zařízení a teplovodních systémů, jako jsou tepelná čerpadla v Tanvaldu, podlahová vytápění či mrazící boxy, anebo zařízení vzduchotechniky od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců, pamatují i na záruční a pozáruční servis klimatizace v Tanvaldu, a je-li třeba, i opravu klimatizace v Tanvaldu. Pro zákazníky zajišťujeme i vyřízení státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkové dotace

Máte-li zájem a chcete-li si prohlédnout, jak nainstalované zařízení pracuje v praktickém režimu, můžete se zajet podívat do Mladé Boleslavi, kde v Showroom k dispozici zařízení od výrobce Daikin.

objednat