Klimatizace a tepelná čerpadla Turnov

Klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, podlahové topení, mrazící boxy, to vše poptávají lidé i v srdci Českého ráje, na Semilsku a v Turnově.

Klimatizace a tepelná čerpadla Turnov

Když se řekne Turnov, zřejmě vás napadne přízvisko Český ráj. A abyste se v Českém ráji cítili opravdu jako v ráji, mohli byste zajistit ve vašem domě nebo v komerčních a společenských prostorách, jako jsou sklady, výrobní provozy, obchody, restaurace a hotely, školy či zdravotnická zařízení i potřebný tepelný komfort v průběhu celého roku. Mohou vám k tomu posloužit dva systémy – klimatizace v Turnově a pak tepelná čerpadla v Turnově.

Naše společnost se zabývá montáží klimatizace v Turnově v obytných i komerčních zónách již řadu let a kromě těchto zařízení řešíme instalace dalších chladících a mrazírenských zařízení a teplovodních systémů, a také vzduchotechnických jednotek pro rezidenční a komerční prostory od renomovaných zahraničních i tuzemských producentů.

Instalace zařízení probíhají vždy na klíč, to znamená, že se začíná projektovou dokumentací, následně se odstraní nefunkční zařízení (je-li na místě), namontuje se nové zařízení, odzkouší a uvede do provozu, a pak se proškolí obsluhující personál. Je naprosto samozřejmé zajistit i servis klimatizace v Turnově, záruční i pozáruční, a také případné opravy klimatizace v Turnově. Za zákazníky také vyřizujeme dotační žádosti Kotlíkových dotací a dotace Zelená úsporám.

objednat