Montáž klimatizací

Montáži klimatizací by se měli věnovat odborníci. Není to práce pro amatérské kutily, jde o složité zařízení, náročné například na zapojení elektroinstalace.

Montáž klimatizací

Co je to klimatizace, by bylo asi zbytečné někomu z vás vysvětlovat, zřejmě každý dobře chápe její význam. Mohli bychom tedy pouze shrnout, že montáž klimatizace je možné provést do jakéhokoli obytného prostoru, jako jsou rodinné domy, rekreační chaty či bytové domy, ale i komerční objekty, například výrobní provozovny a sklady, sportoviště, úřady, učebny, obchodní centra, hotely a penziony, výstavní síně, tedy všude, kde je zapotřebí zajistit dostatečný tepelný komfort. Klimatizace ovšem neslouží pouze pro ochlazování ovzduší na přijatelnou teplotu, je to víceúčelové zařízení, s nímž je možné prostředí i vyhřívat, či spíše přitápět.

Jedním z nejdůležitějších kroků zajištění funkčnosti tohoto zařízení je instalace na míru a na klíč. Je k tomu zapotřebí projektová dokumentace, a především počáteční rozvaha a důkladné rozmyšlení, jakému zařízení dát přednost. S tímto rozhodováním vždy zákazníkovi rádi a ochotně pomůžeme.

Součástí montáží na klíč je také odmontování starého zařízení, pokud je zde přítomno, a po provedení montáže nového systému je zásadní nejen jeho uvedení do provozu, ale i proškolení obsluhy. Montáže na klíč musí zahrnovat i záruční a pozáruční servis a je-li třeba, vyřízení státních dotací z dotačních programů.

objednat