Montáže tepelných čerpadel

Montáží tepelných čerpadel se zabývá naše společnost již řadu let. Instalujeme je do rodinných domů, rekreačních objektů, ale i do komerční sféry.

Montáže tepelných čerpadel

Raketový nárůst cen energií donutil mnohé z nás k úsporným opatřením v domácnostech i ve firmách, a někteří lidé dokonce přešli či přechází k úspornějšímu způsobu vytápění obytných či komerčních, výrobních nebo skladových prostor. Opouští poměrně drahá řešení topných systémů spalování zemního plynu nebo provozu elektrokotle a volí buď topení dřevem v krbu či krbových kamnech, anebo sáhnou po tepelném čerpadle.

Nevýhodou tepelného čerpadla jsou sice vyšší pořizovací náklady, ale je to v porovnání se spalováním dřeva mnohem komfortnější záležitost. Odpadá skladování dřeva, jeho zpracování, i samotné pracné vytápění, a navíc nemusíte být neustále přítomni, abyste udrželi v objektu teplo. Tepelné čerpadlo pracuje za vás i bez vaší přítomnosti, stačí nastavit termostat na požadovanou hodnotu.

Jestliže požádáte o montáž tepelného čerpadla, naše společnost vám ji zajistí na klíč. Nemusíte se starat o projektovou dokumentaci, o montážní práce ani logistiku, postaráme se o vše včetně záručního a pozáručního servisu i vyřízení státních dotací.

objednat