Servis tepelných čerpadel

Nepokoušejte se opravit sami nefunkční tepelné čerpadlo, pokud nejste vyslovený odborník. Je to příliš složité zařízení, které nepatří do rukou amatérům.

Servis a opravy tepelných čerpadel

V současné době můžeme zaznamenat obrovský nárůst zájmu o instalaci tepelných čerpadel. Postaral se o to turbulentní proces ve výši cen energií na burzovních trzích a řada lidí si uvědomila, že kotel na zemní plyn není ideální způsob, jak úsporně vytápět dům. Tepelná čerpadla představují spolu s topením dřevem nejúspornější metodu zajištění tepla, ovšem tepelné čerpadlo je navíc výrazně komfortnější.

Je to ale technické zařízení, a je vám jistě známo, že jakákoli technika vyžaduje údržbu, a že se také může pokazit. Naše společnost se stará nejen o montáže a instalační práce, ale i o servis tepelného čerpadla. Jestliže je zapotřebí provést opravu tepelného čerpadla, jsme vám plně k dispozici s potřebným technickým vybavením a zkušenostmi z mnohaletého působení na trhu. Poradíme si se všemi typy tepelných čerpadel od různých výrobců, i různého stáří, a na různých místech, kde jsou v tato zařízení v provozu.

objednat