Klimatizace a tepelná čerpadla Český Brod

Instalace vzduchotechniky, tepelných čerpadel, podlahového topení, klimatizace a dalších teplovodních a chladících zařízení probíhají i v Českém Brodě.

Klimatizace a tepelná čerpadla Český Brod

Když na vás v Českém Brodě zaútočí tropická vedra, bývají právě tam mnohem nebezpečnější, než jinde, protože se toto město nachází v oblasti Polabí – jedné z nejteplejších lokalit v Evropě. Proto má zde své opodstatnění montáž klimatizace v Českém Brodě. Máte-li možnost mít doma v Českém Brodě klimatizaci, využijte toho, abyste se mohli lépe chránit před úpalem. Svůj význam má také instalace tepelného čerpadla v Českém Brodě, které sice nechrání před úpalem, ale zas snižuje náklady na vytápění, a ve spojení s podlahovým topením je to velmi úsporné řešení jak pro bytové prostory, tak i pro komerční sféru, výrobní provozy a sklady, hotely, penziony, obchody, zdravotnická a sportovní zařízení atd.

Všechny tyto systémy, a spolu s nimi i další teplovodní a chladicí či vzduchotechnická zařízení od renomovaných tuzemských a zahraničních firem, instaluje naše společnost na klíč.

Pro zákazníka to znamená prakticky nulové starosti, pouze se musí zúčastnit zaškolení při předávání zařízení do provozu. My se postaráme o veškerou logistiku, demontáž nefunkčního starého zařízení, montáž a zprovoznění nového systému a zajistíme i záruční a pozáruční servis klimatizace v Českém Brodě, a je-li třeba, i opravu klimatizace v Českém Brodě. Vyřídíme za vás i státní Kotlíkovou dotaci a dotaci Zelená úsporám.

objednat