Klimatizace a tepelná čerpadla Lysá nad Labem

V Lysé nad Labem užijete klimatizaci možná mnohem víc, než jinde, vzhledem k velmi teplé oblasti, kde město leží. Může se ale hodit i tepelné čerpadlo.

Klimatizace a tepelná čerpadla Lysá nad Labem

Lysá nad Labem je město, vystavěné nedaleko pravého břehu Labe, a nachází se v samém srdci Polabské nížiny. Polabí je jednou z nejteplejších oblastí naší země, kde se velmi dobře uplatní montáž klimatizace v Lysé nad Labem, a také tu najdou své místo tepelná čerpadla v Lysé nad Labem. Naše společnost tu zajišťuje kromě instalací klimatizace v Lysé nad Labem i zprovoznění dalších chladírenských a teplovodních systémů pro privátní i komerční sféru, kam patří i podlahové topení a vzduchotechnika tuzemských či zahraničních výrobců.

Veškeré instalace provádíme na klíč, což znamená, že se postaráme o demontáž stávajícího poškozeného a nefunkčního či zastaralého zařízení, zajistíme logistiku (přepravu nových zařízení a odvoz starého materiálu), a po provedení montáže a zprovoznění zařízení proškolíme obsluhující personál. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis klimatizace v Lysé nad Labem a také případné opravy klimatizace v Lysé nad Labem. Za zákazníka vyřizujeme i státní dotace Zelená úsporám a Kotlíkovou dotaci.

Instalace veškerých zařízení provádíme pro soukromé i komerční objekty, to znamená pro rodinné domy, bytové domy, výrobní a skladové prostory, obchody, úřady, sportoviště, hotely a penziony, školy, zdravotnická zařízení atp.

objednat